Reference

Barbora Vorlová Léto 2019

Léto už je dávno za námi, venku déšť a 10C a zatím není jediný den po příletu domů, kdy bych si nevzpomněla na léto strávené v USA. Je to tak dlouhá doba a přitom to neskutečně letí! Vybrat si Premier Aquatics jako zaměstnavatele bylo určitě skvělé rozhodnutí - jak Matúš (SK), tak Petr (CZ) jsou neskutečně milí a pozitivně naladění kluci, kteří s tebou komunikují od začátku do konce. Projdeš si kurzem, který je zorganizovaný na jedničku - rozhodně se nebudeš flákat, program celého víkendu je naplánován do detailu a naučíš se základní techniky oživování, první pomoci apod. Před odletem si tě ještě čeká kupa papírování ohledně víz a nakonec odlétáš do USA. Samozřejmě se celé léto těšíš na cestování po skončení práce, neboť děláš každý den víceméně den samé, ale možnost být celý den u bazénu, poznat místní lidi, kteří jsou v 90% případů maximálně milí, popít večer se spolubydlícími, a vydělat si několikanásobně víc, než doma - tomu říkám super léto :)

Nikde jsem se nesetkala s tak profesionální formou osobního přístupu, jako u zástupců Premier Aquatics ČeskoSlovensko (Matúš a Petr), kteří mi zavolali na bazén, jak se mám, a dokonce mě přijeli navštívit osobně. Jela jsem do USA sama a rozhodně mám na co vzpomínat, poznala jsem spoustu nových lidí, nádherných míst... takže moje doporučení je, že i když jsi sám(a), určitě jeď! Určitě to stojí za to a už během kurzu plavčíka se můžeš seznámit s dalšími studenty, kteří cestují do USA také sami, a dát se dohromady.

 

Všechny reference

Řekni nám svůj příběh!

Chceš se podělit se svým příběhem s ostatními? Napiš nám, jaké bylo tvoje léto (a všechno s ním spojené) a pomoz tak ostatním studentům, aby se dozvěděli všechny plusy a mínusy léta v USA. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 petr@premieraquatics.cz