Reference

Lucka Hederová Léto 2019

Vždy mě nesmírně lákalo jet a zažít super léto v USA, ale nějak jsem nemohla sebrat odvahu. Myslela jsem si, že je hrozně komplikované to všechno vyřídit, avšak o opaku mě přesvědčila moje kamarádka a spolužačka, která byla s Premier Aquatics v USA již 2x. Její super zkušenosti a doporučení mě natolik nadchly, že jsem hned druhý den psala e-mail Matúšovi z Premier Aquatics. Matúš je naprosto super! Vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlil a opravdu ukázal, že vycestovat do USA není nic složitého :-) Můžeš mít super pocit, protože je to člověk, co si prošel přesně tím, co čeká i tebe, a proto přesně ví, o čem mluví. Plus ti řekne i své zážitky, zkušenosti a doporučení.

Mým plánem bylo vycestovat sama. Na plavčickém kurzu jsem ale potkala 2 úžasné kámošky na celý život, se kterými jsem nakonec bydlela celé léto a pak cestovala po USA.

A proč právě Premier Aquatics? Protože je to zaměstnavatel, který je opravdu spolehlivý (btw potkáš ho i na kurzu plavčíka a věř mi, mít tak super lidi za zaměstnavatele, to je to, co chceš. Všechno, co ti garantují ve smlouvě, do puntíku splní :) Bydlení bylo na super úrovni a po celém dni na slunci ses mohl těšit na super postel a ne na nafukovačku či gauč. Výborné finanční ohodnocení, bonus a k tomu super lidé všude kolem tebe. Výhod je neskutečně mnoho, ale abys věděl, o čem mluvím, musíš to zkusit. Já bych jela znovu, jenže už jsem školu ukončila. Takže já dávám Premier Aquatics 100 bodů :-)

Všechny reference

Řekni nám svůj příběh!

Chceš se podělit se svým příběhem s ostatními? Napiš nám, jaké bylo tvoje léto (a všechno s ním spojené) a pomoz tak ostatním studentům, aby se dozvěděli všechny plusy a mínusy léta v USA. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 petr@premieraquatics.cz