Reference

Janka Nerečová Léto 2019

Prožila jsem nejlepší léto mého života. S kamarádkou Zuzkou jsme si ho velmi užily, ať už plavčíkování nebo cestování po západě USA. Měly jsme skvělé bazény v North Bethesdě a bydlely jsme v městečku Rockville přímo v centru. Předpokládáme, že určitě i zásluhou Matúše nás přidělili právě na tato místa (pozn. Matúše - ne ne, byly jste vynikající na pohovoru a kurzu plavčíka, takže je to vaše zásluha :-)). V podstatě za celé léto se neobjevil žádný problém. Na bytě jsme bydleli ještě s Adamem, se dvěma Ukrajinci a jednou Polkou a všichni jsme vycházeli v pohodě. Na bazénech se nám naštěstí nestal žádný incident a myslíme si, že lidé s námi byli také spokojeni. Pak tam chodili už pořád stejní dokola a všechny jsme již znali, tak jak jsi sám říkal během kurzu plavčíka.

Už během léta jsme stihly dost pocestovat, využily jsme každý volný den. Byly jsme v New Yorku, Philladelphii, dvakrát v Ocean City a samozřejmě ve Washingtonu D. C., ve kterém jsme strávily opravdu dost času (ale pro nás stále málo). A po létě jsme si daly typický okruh po západě USA. Teď jsme už zpátky doma, ale stále vzpomínáme, jak nám bylo skvěle.

Určitě pokračujte v tom, co děláte. Jsme rády, že jsme se o Premier Aquatics dozvěděli. Už na začátku se nám snažil Matúš dát co nejvíce informací, mohly jsme mu kdykoli zavolat a když jsme mu napsali, tak velmi rychle reagoval. Organizace kurzu plavčíka byla také na jedničku!

Ještě jednou děkujeme Matúšovi a Premier Aquatics za naše léto a těšíme se na další! Janka Nerečová a Zuzka Liptáková

Všechny reference

Řekni nám svůj příběh!

Chceš se podělit se svým příběhem s ostatními? Napiš nám, jaké bylo tvoje léto (a všechno s ním spojené) a pomoz tak ostatním studentům, aby se dozvěděli všechny plusy a mínusy léta v USA. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 petr@premieraquatics.cz