Pracovní podmínky

Jako bazénový plavčík v USA budeš pracovat pro společnost Premier Aquatics Inc. Bazény se nacházejí převážně ve státě Virginia, ale může se stát, že budeš pracovat v District of Columbia nebo v Marylandu. Všechny bazény jsou v okruhu cca 100 km od Washingtonu D.C.

Plavčík v USA pro společnost Premier Aquatics Inc má zajištěno:

- mzdu minimálně 10 USD / hodinu, přesčasy 15 USD / hodinu
- průměrný počet hodin od 45 do 55 za týden,
- pokud budeš pracovat od 22. května do 7. září, získáš bonus 1000 USD a navíc uniformu plavčíka máš zadarmo (jinak stojí 75 USD), a pokud jsi absolvoval i kurz plavčíka, dostaneš i   další bonus 200 USD na proplacení části nákladů za kurz plavčíka (dohromady tedy můžeš dostat během léta bonus až 1 200 USD),
- na apartmánu budeš mít klasickou postel (ne nafukovací matraci) a tak se vyspíš jako král,

- bezplatné vyzvednutí z letiště po příletu

- fun activities (výlet do Ocean City, Baseball game - Washington Nationals, after season party, Lifeguard Olympics a jiné)


Počet volných míst je omezený, tak neváhej a nezávazně se registruj

Kompletní popis pracovních podmínek na léto 2020 zveřejníme co nejdříve (cca do 19. 10.) Pokud přiletíš do USA 22.5.2019 nebo dříve, na poplatcích ušetříš 200 USD (částečně proplacený kurz plavčíka) a dostaneš zdarma uniformu v hodnotě 75 USD, a NAVÍC během léta dostaneš bonus 1000 USD. Celkem jsou tedy k dispozici bonusy ve výši až 1275 USD!

V USA se staráme o ty nejlepší bazény a věříme, že v létě 2020 budeš na jednom z nich pracovat! Podívej se na video níže a uvidíš, jak vypadají některé z bazénů, na kterých pracovali naši plavčíci v minulých letech.