Poplatky

U nás se nestane, že bychom před tebou neco zatajili :-) Zde najdeš přehled všech poplatků, které jsou spojené s tvým vycestováním do USA (a níže najdeš více info o každém poplatku). Během léta neplatíš žádné poplatky jakékoliv agentuře a celý výdělek ti zůstává. V USA však počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Plavčík v USA Poplatky
1 Kurz plavčíka (200 USD proplácí zaměstnavatel) 300 USD
2 Programový poplatek ve WAT agentuře (STUDENT AGENCY) a SEVIS brzy bude stanoveno (zařizuje STUDENT AGENCY)
3 Vízový poplatek ambasádě 160 $
4 Cestovní pojištění v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY)
5 Zpáteční letenka do USA od cca 12 000 Kč
1

Kurz plavčíka

300 USD (Platíš nám před anebo během kurzu plavčíka)

Kurz plavčíka tě bude stát 300 USD. Zaměstnavatel ti ale proplatí 200 USD pokus odpracuješ celé léto (23.5.2020 až 7.9.2020).

K ceně kurzu plavčíka si můžeš dokoupit ubytování a stravu za 59 eur na osobu na celé trvání kurzu (platí jen pro kurzy na Slovensku). Více informací najdeš zde. Plavčické kurzy u nás vedou 2 lektoři z USA a jeden z Česka nebo ze Slovenska. 

2

Programový poplatek ve WAT agentuře (STUDENT AGENCY) a SEVIS

brzy bude stanoveno (zařizuje STUDENT AGENCY) (platíš ve STUDENT AGENCY - ideálně co nejdříve, možnost platit pouze zálohu 200 USD a zbytek až po podpisu pracovní smlouvy se zaměstnavatelem)

Aktuální výši poplatku najdeš ZDE. Výše programového poplatku postupně roste, proto doporučujeme registrovat se ve STUDENT AGENCY hned jak se zaregistruješ u nás a potvrdíme ti volné místo na kurz plavčíka. SEVIS je administrativní poplatek americkému ministerstvu zahraničních věcí, který je povinnou součástí programu WAT USA.

3

Vízový poplatek ambasádě

160 $ (platíš ve STUDENT AGENCY - během března až května)

Platíš přímo americké ambasádě v CZK. 

4

Cestovní pojištění

v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY) (platíš ve STUDENT AGENCY)

Cena tvého pojištění je v ceně programu WAT USA. Zeptej se ve STUDENT AGENCY, jejich pracovníci ti poskytnou veškeré potřebné informace. 

5

Zpáteční letenka do USA

od cca 12 000 Kč (platíš ve STUDENT AGENCY - během ledna až května, je to jen na tobě)

Cena letenky záleží na více faktorech (aktuální ceny od leteckých společností, datum zakoupení, finální destinace v USA, apod.). Do New Yorku se dá v pohode zakoupit zpáteční letenka za sumu od 10 000 Kč, ale doporučujeme přiletět na letiště do Washingtonu D.C. (letiště IAD - Washington Dulles, anebo DCA - Washington Ronald Reagan), protože tam tě přímo na letišti vyzvedne zaměstnavatel. Cena zpáteční letenky do Washingtonu D.C. se minulý rok pohybovala v průměru od 12 000 do 16 000 Kč. Letenku si můžeš zakoupit i mimo STUDENT AGENCY. 

To je opravdu všechno - žádný registrační poplatek nebo jiné skryté poplatky. A co je nejlepší, pokud odpracuješ celé léto (od 23. května do 7. září), zaměstnavatel ti navíc vyplatí bonus 1 000 USD. Výhodnější podmínky na plavčíkování v USA nikde jinde nenajdeš. 

Poplatky se platí postupně a na úvod stačí zaplatit kurz plavčíka, resp. aspoň ubytování a stravu na kurz plavčíka (59 EUR) - pokud samozřejmě pojedeš na kurz na Slovensko a budeš o to mít zájem. Máme omezený počet pracovních míst, tak opravdu neváhej s registrací.

U nás nemáme co skrývat - podívej se na kompletní pracovní podmínky na léto 2020 ZDE (doplníme přibližně 19. 10. 2019)V tabulce výše najdeš kompletní poplatky a během léta nám už neplatíš žádné další poplatky. A co je nejlepší - pokud odpracuješ celé léto (od 22. května do 7. září), zaměstnavatel ti vyplatí bonus 1 000 USD a proplatí ti také 200 USD z nákladů na kurz plavčíka. Dohromady tedy dostaneš od zaměstnavatele bonus až 1 200 USD. Během léta počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Proč bys měl vycestovat do USA s námi? Důvodů je opravdu hodně!

 • ověřený a spolehlivý zaměstnavatel Premier Aquatics Inc. 
 • bezplatná asistence během celého léta,
 • u nás neplatíš žádný registrační poplatek
 • poplatek za kurz plavčíka proplácí zaměstnavatel ve výši 200 USD (pro více info viz výše),
 • bezplatné vyzvednutí na letišti po příletu do USA (na letišti Washington Dulles a Washington Ronald Reagan),
 • bonus 1 000 USD pokud odpracuješ celé léto (od 22.5.2019 do 7.9.2019),
 • TOP reference od našich studentů z předcházejících let, podívej se ZDE 
 • zařízené ubytování během léta (gauč, postele, kuchyňské vybavení, apod. - žádná nafukovací matrace místo postele),
 • garantované přesčasy proplacené 1,5 násobkem základní mzdy (minimálně 15 USD na hodinu),
 • se zaměstnavatelem se setkáš osobně už v Česku nebo na Slovensku
 • lifeguard mikina po skončení kurzu plavčíka,
 • garance vrácení peněz, pokud nevycestuješ do USA, podívej se ZDE
 • americký lektor na kurzu plavčíka,
 • spolupráce s agenturou STUDENT AGENCY, která zabezpečuje hladký proces získání víz, letenky a pojištění do USA,
 • během léta se nebudeš nudit - organizujeme vícero akcí pro naše studenty (Lifeguard Olympics, baseball game Washington Nationals, trip do Ocean City, post - season party).