Krok za krokem
  1. Zaregistruj se zde nebo u STUDENT AGENCY a do 48 hodin tě budeme kontaktovat a poskytneme ti bližší informace. Registrace je bezplatná a nezávazná!
  2. Zodpovíme všechny tvé otázky.
  3. Pokud se rozhodneš vycestovat do USA, aktivujeme ti tvoje Premier Aquatics konto, za pár minut si ve svém kontě vytvoříš online životopis a přihlásíš se na kurz plavčíka, který ti nejvíc vyhovuje. Seznam kurzů plavčíka, které organizujeme, si můžeš podívat ZDE.
  4. Půjdeš do nejbližší pobočky STUDENT AGENCY, kde uhradíš poplatek americké vízové ​​agentuře (JANUS). Americká vízová agentura (někde označovaná také jako "americký sponzor") je nezbytná, pokud chceš letět do USA - posílá do Česka tvůj DS-2019 formulář, na základě kterého později dostaneš víza do USA.
  5. Do Česka a na Slovensko přijede tvůj americký zaměstnavatel, se kterým absolvuješ krátký pohovor, a hned bude následovat třídenní kurz plavčíka (poplatek za kurz plavčíka možno uhradit na místě). Certifikáty dostaneš po příletu do USA.
  6. Po absolvovaní kurzu plavčíka dostáváš svůj job offer (pracovní smlouva), který potřebuješ na vyřízení víza do USA.
  7. Následuje pohovor na ambasádě (poplatek americké ambasádě je 160 USD).
  8. Po pohovoru na ambasádě si zakoupíš letenku na konkrétní termín (letenka stojí cca od 12 000 Kč výše) na letiště IAD (Washington Dulles) anebo DCA (Washington Ronald Reagan).
  9. Odlétáš do USA. Po příjezdu do USA tě na letišti vyzvedne zaměstnavatel, ubytuješ se na apartmánu a začínáš pracovat jako plavčík!
  10. Vrátíš se domů – plný zážitků, zkušeností, a pokud budeš rozumně hospodařit tak i s nějakým tím dolarem v kapse, a jako bonus budeš mít lepší angličtinu. 

V případě, že neprojdeš pohovorem, neuděláš prekurz na kurzu plavčíka, nevycestuješ do USA kvůli vážným zdravotním/rodinným důvodům nebo ti nebudou udělena víza (a uděláš všechno proto, abys je získal), bude ti poplatek za kurz vrácen v plné výši! Podívej se na garanci vrácení peněz zde.